RODINNÁ / DĚTSKÁ / TĚHOTENSKÁ FOTOGRAFIE

 

 

2800 Kč

10 ks v plné kvalitě, zaslané elektronicky

Webová galerie pro výběr fotografií

40 – 60 minut focení

Každá další osoba mimo rodiče s dítětem příp. sourozenci 200Kč/osoba

Cena fotografie navíc 200Kč

Bez tištěných fotografií, částka je splatná ihned po focení

Po objednání je NUTNÉ POTVRDIT focení den předem na tel. číslo +420 725 573 017, jinak focení beru za neplatné, děkuji za pochopení.

Doporučuji sebou oblečení v jemných barvách – bílá, smetanová, béžová, hnědá, okrová, hořčicová, khaki, černá, vyhněte se  výrazným (fosforeskovým) barvám. Trika, kardigany, roláky, oversize oblečení, rifle, na fotkách u mne můžete vidět, že převládá jemnost a čistota. Volte trika bez potisků, písmen a různých rušivých elementů. Kombinujte barvy i materiály, doplňky společně, vemte klidně oblečení více, pomohu s výběrem. Také nezapomeňte na hodinky, aby se k danému stylu oblečení hodily. Při focení se můžete několikrát převléknout, vystřídáme cca 3 různé kompozice.
Vždy při focení dětí stůjte za mnou, hlavně docílíme občasnému pohledu dětátka do objektivu a také dítě je v cizím prostředí a VY jste hlavní bod ,,útěchy“. Nebojte se pískat, hopsat, bučet, mečet, kýchat, škytat – dělat vše pro úsměv Vašeho broučka… I já jsem zvyklá ze sebe dělat různá blázna a snažit se děti rozesmát, často rozesmívám rodiče víc než děti. Pokud dítko nespolupracuje, je plačtivé, unavené účtuji si 1500 Kč, vybíráte jen 5 povedených fotografií.

Částku za zvolený balíček, částka je splatná ihned po focení, ale to i další povídání si prosím přečtěte v obchodních podmínkách. (stačí kliknout na text)
Dobrou náladu a chuť do focení.