Děkuji, že si zvolíte mne a můžu tak zachytit jedinečné vzpomínky!

Po objednání je NUTNÉ POTVRDIT focení den předem na tel. číslo +420 725 573 017, jinak focení beru za neplatné, děkuji za pochopení.

Objednáním a zaplacením jakéhokoliv balíčku uvedeném v ceníku souhlasíte s těmito podmínkami. 

 

JAK SE OBJEDNAT
Nejlépe telefonicky na +420725573017, fotografování probíhá u mne ve studiu v Hrabůvce.  Objednávejte v pracovní dny (po-pá) od 8:30 nejpozději však do 16:30 h, v případě, že potřebujete v pozdějším čase zrušit focení, zanechte sms. Myslete prosím také na to, že i já mám svůj osobní život a hlavně rodinu, proto nejsem na telefonu nonstop a už vůbec nezvedám telefony v pozdějších hodinách. Moc prosím, pokud se nemůžete na focení dostavit informujte mě dostatečně dopředu smskou, důvod pro mne není důležitý… třeba za Vás stihnu najít náhradu.

Čas focení na kterém se domluvíme prosím dodržujte, choďte v čas, pokud příjdete dříve můžete se setkat s klientem před Vámi, pokud později obíráte sebe o svůj čas na focení, focení nebude o zameškaný čas prodlouženo. V případě, že se opozdíte dejte vědět smskou, pokud tak neučíníte, po 20 minutách čekání beru focení jako neplatné. I já Vás o svém pozdějším příchodu budu informovat.

DÉLKA FOCENÍ
Focení trvá přibližně u malého balíčku 20 minut, 40-60 minut trvají větší balíčky + 30 minut přičtěte pokud si budete přát vizážistku. Z vlastní zkušenosti již vím, že děti obvykle spolupracuji prvních 30 minut, pak už je focení nebaví a je těžké udržet jejich pozornost. Nepodaří-li se nám v daném čase (podle balíčků) z důvodu nespolupráce dítka, nafotit dostatečné množství fotografií, nemůže to být přičítano fotografovi. Pokud se nepodaří nafotit žádná fotografie z jakéhokoliv důvodu, účtuji si provoz atelieru a strávený čas 1000Kč/každá napočatá hodina.

PLACENÍ
Platí se ihned po skončení focení a to v plné výši Vámi vybraného balíčku – v hotovosti. Případné doplatky nad rámec balíčků – retuš fotek navíc, doplacení do většího balíčku – doplácíte později na účet.

BALÍČKY
Vybrané balíčky naleznete u mne v ceníku. U balíčků je vždy napsáno co bude obsahovat – jako je počet výsledných fotografií, délku focení, částku a u některých je napsán i tisk, ten je pouze v lesku. Pokud u balíčku napsaný není obdržíte pouze fotografie v digitální podobě, pouze u novorozeneckého focení obdržíte dárkovou krabičku, tisk. Ovšem to neznamená, že Vám tisk nemohu zprostředkovat, ceník tisku zasílám vždy emailem společně s odkazem k výběru. Ceník (stačí kliknout na daný text): Rodinná fotografie Novorozenecká fotografie

VÝBĚR A ÚPRAVA FOTEK, DOPLATEK
Nafocené snímky (zmenšené náhledy s vodoznakem) obdržíte na emailovou adresu cca do 7-14 dní od focení v podobě odkazu (ten uvidíte pouze vy, nikdo další, pokud jej nerozešlete dál), ze kterého si vybíráte počet fotografií podle zvoleného balíčku. Fotografie zaslané k nahlédnutí mají vodoznak, není dovoleno bez mého souhlasu je jakkoliv dále šířit, upravovat, jsou určeny pouze k výběru k retuši. (autorský zákon č. 121/2000 sb).

Pokud NEVYBERETE DO 3 MĚSÍCŮ od zaslaných výběrů, bohužel nedokážu nadále snímky uchovávat. Snímky budou SMAZÁNY bez  nároku jakékoliv náhrady! Nevybírám fotografie za Vás a to z prostého důvodu – neznám Vás, každý se sobě líbíme jinak a na mne může být špatná reference za fotografie, které se Vám následně nemusí líbit. Proto prosím vybírejte co nejdříve nebo mne upozrněte, že výběr z Vaší strany potrvá!

Vybíráte podle návodu, který obdržíte v emailu, je to jednoduché svým favoritům dáváte srdíčka. Vždy si můžete vybrat fotky nad rámec balíčku, který jste si zakoupili. Fotky doplácíte převodem na účet, po úhradě je obdržíte elektronicky, tisk – podle balíčků. Pokud není u balíčku uveden tisk a jeho rozměr, balíček tisk neobsahuje, můžete si jej dodatečně dokoupit! U vybraných balíčků je tisk, ten je zdarma bez nároků na reklamaci.

Při úpravě snímků odstraňuji trvalé vady jako je akné, modřinky, jizvičky, popřípadě bělaní zubů, dále jemná retuš tváře, lehké zjemnění vrásek. Možné příplatky jsou za velké zásahy do úpravy postavy, záměna obličejů, retušování tetovaček na částech těla Vašich ratolestí atd. 200Kč/fotografie.
U novorozených miminek je naprosto přirozené, když se loupe kůžička. Retušuji je a vždy pocitově, aby miminko nevypdalo jako vosková figurína. Pro větší zásahy si účtuji 200Kč/fotka.
Nespokojenost s vlastním vzhledem nemohu nijak ovlivnit a není důvod k reklamaci.

Surové snímky (raw,cr2,arw) po zpracování zakázky mažu, retušované snímky uchovávám 6 měsíců od focení. Bohužel z kapacitních důvodů nemohu fotografie uchovávat déle.

Vybrané fotografie nad rámec balíčku doplacíte na účet. Jakmile Vaši práci dokončuji obdržíte informativní mail s fakturou k doplacení snímků nad rámec nebo výběru k tisku. Nelze doplácet při předání hotových fotografií, proto mne prosím o to nežádejte. Faktury hraďte řádně do doby splatnosti, čím dříve se platba připíše o to dříve obdržíte fotografie.


UVEŘEJNĚNÍ FOTOGRAFIÍ A PRÁCE S OSOBNÍMI UDÁJI
Osobní údaje které budou postkytnuty Lucii Rajnochové IČ 74963694, jejich používáním a/nebo poskytnutím svých osobních údajů potvrzujete, že souhlasíte se shromažďováním a zpracováním osobních údajů ve smyslu zákona č. 101/2000 Sb, o ochraně osobních údajů a s účinností od 25.5.2018 Obecného nařízení Evropského parlamentu a rady (EU) 2016/679, o ochraně osobních údajů (GDPR), za účelem vyřízení Vaší objednávky, dotazu či jiné služby poskytované na těchto webových stránkách, Facebook – Lucie Rajnochová – newborn,rodinná a svatební fotografka, Instagramu – lucie_rajnochova_fotografka nebo na mém webu – www.l-studio.cz. Souhlas je poskytován na dobu do jeho odvolání. Provozovatel webových stránek jedná v zcela v souladu s právními předpisy a Vámi poskytnuté osobní údaje budou dle zákona zabezpečeny a použity pouze pro realizaci obchodního případu, zkvalitnění poskytovaných služeb a marketingových účelů nebo v případech, kdy to provozovateli bude ukládat nebo umožňovat zákon. Vaše osobní údaje v žádném případě provozovatel neposkytne v jakékoli podobě třetí straně, s výjimkou zpracovatele. Vaše osobní údaje budou využity výhradně za účelem realizace objednávky a marketingových účelů, a slouží také pro provedení nezbytných účetních operací, vyhotovení daňového dokladu, identifikaci Vaší platby bankovním převodem nebo ke správnému dodání zboží. Pokud využijete své právo a písemně vyjádříte svůj nesouhlas s evidencí svých osobních údajů, v takovém případě provozovatel webových stránek tyto údaje odstraní ze své databáze v nezbytně nutném rozsahu.

TISK
Tisk je možný pouze u malých formátů pouze v lesku.

DOBA DODÁNÍ
Z důvodů velkého vytížení doba dodání hotové zakázky trvá 5-8 týdnů, dle vytíženosti, fotograf má právo tuto dobu prodloužit.

NEUPRAVENÉ SNÍMKY
Neupravené snímky neposkytuji, prosím respektujte to, děkuji.

DÁRKOVÉ POUKAZY
Z důvodů nedodržování data konce poukazu (platnost byla vždy 1 rok) a nemilých zpráv, bohužel již poukazy nevydávám. Poukaz je neplatný a nelze za něj požadovat náhradu v případě, že mu již vypršela platnost.

Objednáním a zaplacením jakéhokoliv balíčku uvedeném v ceníku souhlasíte s těmito podmínkami.