Po objednání je NUTNÉ POTVRDIT focení den předem na tel. číslo +420 725 573 017, jinak focení beru za neplatné, děkuji za pochopení. Částka za focení je splatná v den focení.

STYLIZOVANÉ FOCENÍ NOVOROZENCE I S RODIČI

3800 Kč

10 ks fotografií

Webová galerie pro výběr fotografií

Tisk stejných 10ks v rozměru 13x18cm

Cena fotografie navíc 200 Kč

Maximální stáří miminka je 10-14 dní od narození

Délka focení – 2-3h

Každá další osoba (babička, děda, tetička či jiný příbuzný nebo známý) 200Kč/osoba

Neupravené snímky neposkytuji

OBJEDNÁNÍ

Do emailu mi zašlete termín porodu a Vaše telefonní číslo, po narození miminka mi prosím zašlete sms z porodnice, ať mohu v následujích 14 dnech počítat s focením. Po návratu z porodnice mi co nejdříve zavolejte a domluvíme společný termín. Nefotím miminka starší 14 dnů (toto neplatí pro předčasně narozená miminka). Čím dříve příjdete na focení tím bývá snazší miminko uspat, stále si pamatuje polohu z bříška a o to lépe se polohuje. Ale ne vždy je to pravidlem – bolest bříška miminko taky často doprovází. Po objednání NUTNÉ POTVRDIT focení den předem – 725-573-017 – jinak focení beru za neplatné, děkuji za pochopení

PŘÍPRAVA MIMINKA PŘED SAMOTNÝM FOCENÍM

Miminko nakrmte v pohodlí domova, krmte jej s dostatečným předstihem, aby jste dojeli na focení včas! Spoždění toleruji, ale né déle jak 20 minut, vždy mne prosím informujte. Když je miminko najezené, dost často se podaří ho při svlékání nevzbudit a rovnou začít s focením. Další kojení/krmení proběhne u mne dle potřeb miminka.

Upozorněte partnera, že je focení časově náročné. Začínám společnými snímky, po jejich nafocení může tatínek využít volné chvíle pro vyřizování, odjet na nákup/domů, či sejít dolů do restaurace.

CO SI VZÍT SEBOU

Nezapomeňte sebou vzít dostatek papírových plen, látkovou plenu, Vaše osvědčené vlhčené ubrousky, pokud nekojíte, jídlo pro miminko a něco na zub pro Vás. Pohodlné oblečení, myslete na to, že je ve studiu po vytopení horko – hlavně v letních měsících. Doporučuji sebou oblečení v jemných pastelových barvách (bílá a černá trika také nejsou na škodu), rifle, na fotkách u mne můžete vidět, že převládá jemnost a čistota. Volte trika bez potisků, písmen a různých rušivých elementů. Kombinujte barvy i materiály, doplnky společně, vemte klidně oblečení více, pomohu s výběrem. Miminku bílé, přiléhávé body – předem vyzkoušejte. Také nezapomeňte na hodinky, aby se k danému stylu oblečení hodily. Částku za zvolený balíček, částka je splatná ihned po focení.

FOCENÍ

S focením začínám vždy z rána. Miminka fotím v přirozených a bezpečných polohách, každé miminko je jiné a proto nejde pro každé dělat stejné polohy. Focení je časově náročné, proto si vyhraďte nejméně 2 až 3 hodiny. Miminko si polohuji a uspávám sama, máte tedy možnost relaxovat – pohovka i postel je pro Vás k dispozici. 🙂 Atelier pro novorozence vždy více vytápím a během focení mu vytvářím teplo pomocí el. přímotopu. Při focení se vše točí hlavně okolo miminka – od přebalování, kojení až po uspávání. Proto se nelekejte, je možné, že bude kojit častěji než jste doma zvyklí. Pokud máte staršího sourozence je potřeba doprovodu tatínka popř. babičky/tety, aby se mu během focení mohl někdo věnovat nebo ho vzít ven na procházku/odjet domů. Není vhodné sebou brát více rodinných příslušníků, nezvěte je prosím. Doplňky – košíky, dečky, kožíšky, čelenk, oblečky pro novorozenátka … mám k dispozici a k zapůjčení. Prosím prohlédněte si mé portfolio, převladá u mne foceni hlavně se zabaleným miminkem na jednobarevném pozadí, dále pak nějaká košikovka.  Balení miminka – úžasných cca 40 týdnů je v bezpečí maminčina bříška, za tlukotu maminčina srdce a šumu, v těsném prostoru, v teplotě 36 C, schouleno v klubíčku s nožkama u bříška, tohle je i po porodu pro spoustu novorozenců přirozená poloha. Díky zabalení mu vytvoříme jemu velmi známe prostředí, díky tomu se 90% novorozenců uklidní a usne.

Na pláč jsem opravdu zvykla a i když to na fotkách vypadá jak krásně miminka spí a že jsou všechny tak hodné, tak opak je většinou pravdou. Většina dětí má velmi dlouhou koukací chvíli, nějaké ty prdíky a pláč. Focení je o trpělivosti, je důležité at maminka není nervozní, děti to vycítí. Velmi často jsem ráda za Vaši drobnou asistenci – podepření hlavičky prstem, přidržení nožiček atd. …

Děkuji všem rodičům za jejich důvěru a těším se na každé další miminko, které mohu mít tu čest fotit!

DODÁNÍ SNÍMKŮ K VÝBĚRU

Týden od focení obdržíte na email náhledovou galerii s vybránými s nímky. Z těchto snímků si vyberete počet fotek dle zvoleného balíčku. Je zakázano zaslané náhledy s vodoznakem jakkoliv uveřejnovat, upravovat. Tyto náhledy jsou určeny pouze pro výběr a jsou vlastnictvím autora. (autorský zákon č.121/2000 sb.)

NEUPRAVENÉ SNÍMKY NEPOSKYTUJI V ŽÁDNÉ PODOBĚ! Vždy upravuji nějakou tu fotečku, aby jste si mohli udělat obrázek o následné retuši, kterou provádím. Tato/tyto fotografie je/jsou ode mne zdarma, proto ji/je do svého výběru nepřipisujte. Počet přiložených fotografií určuji sama i které z nich to budou, proto je nejde nijak měnit nebo nahrazovat.

TISK

Tisk je možný pouze v lesku

DODÁNÍ HOTOVÉ ZAKÁZKY

Dodání u mne kvůli velkému vytížení trvá 5-8 týdnů od zaslání Vašeho výběru, nikoliv od data focení. 

MOŽNÉ PŘÍPLATKY

– každá další osoba (babička, děda, tetička či jiný příbuzný nebo známý) 200Kč/osoba – tisk – ceník na vyžádání – úprava fotografií nad rámec zvoleného balíčku

Částku za zvolený balíček, částka je splatná ihned po focení, ale to i další povídání si prosím přečtěte v obchodních podmínkách. (stačí kliknout na text)

 

Dobrou náladu a chuť do focení.