Moc děkujeme za Váš zájem o naší fotografii!

Jsme partneři nejen v pracovním životě a tak vždy svatební den zachycujeme spolu, dva fotografové, dva různé úhly, žádné prodlevy a čekání, neváhejte si napsat o balíčky, které jsou k dispozici a aspoň trošku nám svůj den přibližte. Nezapomeňte napsat datum svatby, rok, místo obřadu i hostiny.

Do Vašeho dne nezasuhejeme, milujeme danný moment jak se stal, oba fotíme formou reportáže, výjimkou jsou stylizované portréty, kdy Vám napovíme i názorně ukážeme jak stát nebo co dělat s rukama, ale stále nezapomínejte to být. Důležitou částí z tohoto dne je stylizované focení, především zde jde o světlo – zapadající slunce, které fotografii dodá ten správný náboj a také fotograf a jeho um s ním umět pracovat, nikoliv jeho technika, proto si vyhraďte čas aspoň 2-3 hodiny před západem slunce.

Co balíčky obsahují? Fotografie obdržíte na USB Flash disku společně s tiskem ve svatební krabičce. Počet výsledných fotografií je vždy podle chuti novomanželů se fotografovat, dění na svatbě, proto nejde jejich konečný počet přesně uvést, minimálně však 250-500 snímků dle balíčku. Mimo Ostravu je účtováno 7Kč/km. Budeme velmi rádi, když si dáme osobní schůzku, poznáme se, probereme Váš den, smlouvu a v případě 10h focení se domluvíme na předsvatebním focení, které obdržíte zdarma. Vyzkoušíte si to „nanečisto“ a pak věřím, že si svůj den o to více užijete, protože již budete vědět, co Vás čeká.

Těšíme se na naši společnou fotospolupráci!

Lucie a Petr